Sport Picks

Stadium Background

Rudar vs Jadran Dekani - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovenia Slovenia

2. SNL
lør. 14. nov. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Rudar host Jadran Dekani in the 2. SNL. This one's hard to separate. Recent numbers: Rudar at 1.59 goals for, 1.34 against; Jadran Dekani at 0.97 for, 1.23 against. Head-to-head, Rudar have won 2 to Jadran Dekani's 1, with 2 draws. They last met on 15. mai 2026, ending 2:2. The numbers (1.13 xG vs 1.06) point toward Rudar. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

30%
Rudar
39%
Uavgjort
31%
Jadran Dekani
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Form's been kind to Rudar lately — more wins on the board than Jadran Dekani.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular 2. SNL form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 25%
Over 4.5 Mål 11%
Begge lag scorer (BTTS) 66.2%
Rudar Rent bur 20%
Jadran Dekani Rent bur 13%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Rudar Jadran Dekani
Kamper Spilt 29 30
Seire 10 8
Uavgjort 7 10
Tap 12 12
Mål Scoret 1.59 0.97
Mål Sluppet Inn 1.34 1.23
Forventede Mål (xG) 1.13 1.06
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

15. mai 2026 2. SNL
Rudar vs Jadran Dekani
2:2
9. nov. 2025 2. SNL
Jadran Dekani vs Rudar
1:2
8. mai 2025 2. SNL
Rudar vs Jadran Dekani
0:0
25. okt. 2024 2. SNL
Jadran Dekani vs Rudar
2:0
4. mai 2024 2. SNL
Rudar vs Jadran Dekani
1:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Rudar 31 / 100
Jadran Dekani 31 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Rudar Jadran Dekani

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Rudar Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Rudar scored in 66% of their last 29 outings.

Jadran Dekani's defensive record shows goals conceded in 70% of 30 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Away concern: Jadran Dekani has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Måltrender

Rudar VS Jadran Dekani
1.75 Mål scoret 0.5
1.63 Mål sluppet inn 0.5
75% Over 1.5 25%
50% Over 2.5 13%
50% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Rudar

(Home)
31 Oct
Rudar
2 : 2
Jesenice
27 Oct
Primorje
1 : 0
Rudar
17 Oct
Rudar
2 : 0
Slovan Ljubljana
09 Oct
Tabor Sezana
1 : 0
Rudar
04 Oct
Bistrica
3 : 1
Rudar
Page 1 of 6

Jadran Dekani

(Away)
31 Oct
Dravinja
1 : 0
Jadran Dekani
27 Oct
Jadran Dekani
0 : 0
NK Brezice
16 Oct
Triglav
1 : 0
Jadran Dekani
10 Oct
Jadran Dekani
1 : 0
Vrhnika
06 Oct
Bilje
2 : 0
Jadran Dekani
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tabor Sezana 13 10 1 2 26:10 31
2 Beltinci 13 9 1 3 39:17 28
3 Triglav 13 9 1 3 27:12 28
4 Bistrica 13 7 2 4 19:16 23
5 Ilirija 13 7 1 5 24:13 22
6 Bilje 13 7 0 6 23:27 21
7 Rudar 13 6 1 6 23:20 19
8 Jesenice 13 5 3 5 22:21 18
9 Slovan Ljubljana 13 5 2 6 14:21 17
10 Jadran Dekani 13 4 4 5 7:8 16
11 Primorje 13 4 4 5 13:17 16
12 Dravinja 13 4 2 7 19:26 14
13 Vrhnika 13 4 2 7 12:22 14
14 NK Krka 13 4 1 8 17:22 13
15 Krsko Posavje 13 2 3 8 9:27 9
16 NK Brezice 13 1 4 8 12:27 7
Promotion - Prva liga 2027/2028 (Main)
Promotion - Prva liga (Relegation)