Sport Picks

Stadium Background

Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant - H2H Analysis, Preview & Predictions

Frankrike Frankrike

National 1 - Group B
lør. 21. nov. 2026
VS
05:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Saumur Olympique host Voltigeurs de Chateaubriant in the National 1 - Group B. This looks like a genuine coin-flip fixture. Saumur Olympique have averaged 1.21 scored and 1.86 conceded recently, against Voltigeurs de Chateaubriant's 0.72 scored and 1.55 conceded. Head-to-head, Saumur Olympique have won 1 to Voltigeurs de Chateaubriant's 2, with 1 draws. They last met on 21. feb. 2026, ending 1:4. The numbers (1.25 xG vs 0.94) point toward Saumur Olympique. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

31%
Saumur Olympique
40%
Uavgjort
29%
Voltigeurs de Chateaubriant
Uavgjort-prognose: 40% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Saumur Olympique's 1.21 goals per match outpaces what Voltigeurs de Chateaubriant have produced (0.72).
  • Model puts this one close, with a 40% draw probability.
  • Regular National 1 - Group B form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 71.8%
Saumur Olympique Rent bur 20%
Voltigeurs de Chateaubriant Rent bur 11%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Saumur Olympique Voltigeurs de Chateaubriant
Kamper Spilt 29 29
Seire 5 5
Uavgjort 11 10
Tap 13 14
Mål Scoret 1.21 0.72
Mål Sluppet Inn 1.86 1.55
Forventede Mål (xG) 1.25 0.94
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

21. feb. 2026 National 1 - Group A
Voltigeurs de Chateaubriant vs Saumur Olympique
1:4
13. sep. 2025 National 1 - Group A
Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant
0:2
15. mars 2025 National 1 - Group B
Voltigeurs de Chateaubriant vs Saumur Olympique
3:0
19. okt. 2024 National 1 - Group B
Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant
2:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Saumur Olympique 32 / 100
Voltigeurs de Chateaubriant 28 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Saumur Olympique Voltigeurs de Chateaubriant

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

These sides typically produce 3.50 goals when they meet.

Saumur Olympique scored in 62% of their last 29 games.

Voltigeurs de Chateaubriant's defensive record shows goals conceded in 76% of 29 matches.

Saumur Olympique has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

Saumur Olympique VS Voltigeurs de Chateaubriant
0.75 Mål scoret 0.5
1.38 Mål sluppet inn 1.75
63% Over 1.5 75%
50% Over 2.5 63%
13% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Saumur Olympique

(Home)
31 Oct
Saumur Olympique
0 : 1
St. Colomban Locmine
17 Oct
Saumur Olympique
2 : 1
Granville
03 Oct
Saint-Malo
2 : 1
Saumur Olympique
19 Sept
Saumur Olympique
1 : 4
Stade Briochin
12 Sept
Le Poire Sur Vie
2 : 0
Saumur Olympique
Page 1 of 6

Voltigeurs de Chateaubriant

(Away)
31 Oct
Saint-Malo
1 : 1
Voltigeurs de Chateaubriant
17 Oct
Voltigeurs de Chateaubriant
1 : 1
Stade Briochin
03 Oct
Le Poire Sur Vie
3 : 0
Voltigeurs de Chateaubriant
19 Sept
Voltigeurs de Chateaubriant
2 : 2
Pontivy
11 Sept
Bayonne
2 : 1
Voltigeurs de Chateaubriant
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Angouleme CFC 8 6 2 0 13:5 20
2 Avranches 8 5 2 1 13:3 17
3 Bayonne 8 5 1 2 11:8 16
4 Lorient II 8 4 1 3 13:7 13
5 Granville 8 3 3 2 10:10 12
6 Dinan 8 3 3 2 7:7 12
7 Tarbes 8 3 3 2 5:5 12
8 Saint-Malo 8 3 3 2 10:7 12
9 St. Colomban Locmine 8 3 2 3 7:6 11
10 Stade Briochin 8 2 4 2 9:8 10
11 Le Poire Sur Vie 8 3 1 4 10:11 10
12 Les Herbiers 8 2 3 3 6:8 9
13 Saumur Olympique 8 2 1 5 6:12 7
14 Pontivy 8 0 5 3 7:12 5
15 Voltigeurs de Chateaubriant 8 0 5 3 5:12 5
16 Chauray 8 0 1 7 5:16 1
Promotion - Ligue 3 2027/2028 (Main)