Sport Picks

Stadium Background

Struga vs FK Skopje - H2H Analysis, Preview & Predictions

North Macedonia North Macedonia

1. MFL
lør. 24. okt. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Struga host FK Skopje in the 1. MFL. This one's hard to separate. FK Skopje have shipped 0.64 goals a game lately, while Struga have conceded 0.82 and scored 2.25. Past meetings favor Struga slightly — 2-0-3 in wins/losses/draws. They last met on 9. aug. 2026, ending 1:1. Model xG sits at 2.13 vs 0.63, favoring FK Skopje. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Struga
6%
Uavgjort
4%
FK Skopje
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Struga

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • FK Skopje have won more games recently than Struga.
  • Win probability leans Struga's way, sitting at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 19%
Over 4.5 Mål 9%
Begge lag scorer (BTTS) 64.2%
Struga Rent bur 20%
FK Skopje Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Struga FK Skopje
Kamper Spilt 28 28
Seire 14 18
Uavgjort 5 3
Tap 9 7
Mål Scoret 2.25 1.82
Mål Sluppet Inn 0.82 0.64
Forventede Mål (xG) 2.13 0.63
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

9. aug. 2026 1. MFL
FK Skopje vs Struga
1:1
9. apr. 2023 1. MFL
FK Skopje vs Struga
1:1
11. des. 2022 1. MFL
FK Skopje vs Struga
1:1
11. sep. 2022 1. MFL
Struga vs FK Skopje
3:0
10. apr. 2022 1. MFL
Struga vs FK Skopje
1:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Struga 85 / 100
FK Skopje 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Struga FK Skopje

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Struga Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Struga scored in 82% of their last 28 games.

Struga has registered 5 games unbeaten in their last 5 outings.

H2H data points to 2.00 goals as a typical output.

FK Skopje's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Måltrender

Struga VS FK Skopje
2.88 Mål scoret 0.5
0.75 Mål sluppet inn 1.38
75% Over 1.5 63%
63% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Struga

(Home)
21 Sept
Struga
6 : 0
Arsimi
11 Sept
Tikves
2 : 2
Struga
07 Sept
Struga
1 : 0
Sileks
02 Sept
Pobeda Valandovo
1 : 10
Struga
28 Aug
Struga
4 : 0
Bregalnica Stip
Page 1 of 6

FK Skopje

(Away)
23 Sept
Bregalnica Stip
1 : 0
FK Skopje
14 Sept
Shkendija Haracine
1 : 0
FK Skopje
09 Sept
Kozuf Gevgelija
0 : 1
FK Skopje
05 Sept
FK Skopje
1 : 2
Bashkimi
29 Aug
Arsimi
0 : 0
FK Skopje
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Shkendija Tetovo 8 6 1 1 20:8 19
2 Struga 8 5 2 1 19:5 17
3 Vardar 8 4 2 2 14:8 14
4 Tikves 8 3 4 1 17:7 13
5 Shkendija Haracine 8 4 1 3 6:9 13
6 Bregalnica Stip 8 3 1 4 11:13 10
7 Sileks 8 2 3 3 13:10 9
8 Arsimi 8 2 2 4 6:19 8
9 Bashkimi 8 1 1 6 7:25 4
10 FK Skopje 8 0 3 5 3:12 3
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - 1. MFL (Relegation)
Relegation - 2. MFL 2027/2028 (Main)