Sport Picks

Stadium Background

Vila Mea vs CDC Montalegre - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group A
søn. 6. des. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Vila Mea host CDC Montalegre in the Campeonato de Portugal - Group A. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Vila Mea at 1.21 goals for, 1.24 against; CDC Montalegre at 0.93 for, 1.17 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (0.76 xG vs 0.81) point toward CDC Montalegre. AI prediction: Draw (X). Expect a competitive, tight affair.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

31%
Vila Mea
40%
Uavgjort
29%
CDC Montalegre
Uavgjort-prognose: 40% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Form's been kind to CDC Montalegre lately — more wins on the board than Vila Mea.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 71.8%
Vila Mea Rent bur 20%
CDC Montalegre Rent bur 19%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Vila Mea CDC Montalegre
Kamper Spilt 29 29
Seire 6 9
Uavgjort 14 11
Tap 9 9
Mål Scoret 1.21 0.93
Mål Sluppet Inn 1.24 1.17
Forventede Mål (xG) 0.76 0.81
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Vila Mea 32 / 100
CDC Montalegre 30 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Vila Mea CDC Montalegre

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Vila Mea's goal record stands at 72% scoring rate across 29 recent games.

Defensive concern: CDC Montalegre conceded in 66% of 29 recent games.

Vila Mea went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Away concern: CDC Montalegre has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Måltrender

Vila Mea VS CDC Montalegre
0.88 Mål scoret 1.13
0.5 Mål sluppet inn 0.63
38% Over 1.5 63%
25% Over 2.5 13%
13% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Vila Mea

(Home)
01 Nov
Braga B
2 : 2
Vila Mea
25 Oct
Vila Mea
1 : 3
Brito
11 Oct
Celoricense
0 : 0
Vila Mea
13 Sept
Vila Mea
4 : 0
Vinhais
06 Sept
Rebordosa
1 : 0
Vila Mea
Page 1 of 6

CDC Montalegre

(Away)
01 Nov
CDC Montalegre
2 : 0
Maria de Fonte
25 Oct
CDC Montalegre
0 : 1
Ponte da Barca
11 Oct
GD Braganca
0 : 2
CDC Montalegre
13 Sept
CDC Montalegre
1 : 1
Maia Lidador
05 Sept
Braga B
2 : 2
CDC Montalegre
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)