Sport Picks

Stadium Background

Vinhais vs Celoricense - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group A
søn. 8. nov. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Vinhais host Celoricense in the Campeonato de Portugal - Group A. Celoricense are expected to control this from the start. Vinhais have averaged 0.54 scored and 3.38 conceded recently, against Celoricense's 0.97 scored and 0.9 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (0.81 xG vs 2.06) point toward Celoricense. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Vinhais
6%
Uavgjort
90%
Celoricense
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Celoricense

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Celoricense carry the better recent record into this one.
  • Model gives Celoricense a 90% chance of winning this.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 25.5%
Over 4.5 Mål 11%
Begge lag scorer (BTTS) 67.8%
Vinhais Rent bur 10%
Celoricense Rent bur 18%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Vinhais Celoricense
Kamper Spilt 13 30
Seire 0 11
Uavgjort 0 12
Tap 13 7
Mål Scoret 0.54 0.97
Mål Sluppet Inn 3.38 0.9
Forventede Mål (xG) 0.81 2.06
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Vinhais 10 / 100
Celoricense 85 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Vinhais Celoricense

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Celoricense Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Difficult form: Celoricense registered 3 defeats in their last 5 games.

Attacking prowess: Vinhais scored in 54% of their last 13 outings.

Celoricense has conceded goals in 53% of their last 30 outings.

Måltrender

Vinhais VS Celoricense
0.5 Mål scoret 0.88
3.25 Mål sluppet inn 1.13
88% Over 1.5 38%
88% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Vinhais

(Home)
01 Nov
Ponte da Barca
2 : 1
Vinhais
25 Oct
Rebordosa
8 : 0
Vinhais
11 Oct
Vinhais
1 : 2
AD Limianos
20 Sept
Fatima
4 : 1
Vinhais
13 Sept
Vila Mea
4 : 0
Vinhais
Page 1 of 3

Celoricense

(Away)
01 Nov
Celoricense
0 : 0
Rebordosa
25 Oct
AD Limianos
3 : 2
Celoricense
11 Oct
Celoricense
0 : 0
Vila Mea
20 Sept
GD Braganca
6 : 1
Celoricense
13 Sept
Chaves B
1 : 0
Celoricense
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)